Přejít na obsah

Všechny aktivity

Toto vlákno se aktualizuje automaticky.

 1. Poslední týden
 2. Kam se vydat na výlet na Slovensko do hor? byli jsme v Bachledce, opravdu je tam krásně. https://www.daibau.sk/clanok/1252/chodnik_korunami_stromov_bachledka Máte nějaký typ ještě na takový výlet?
 3. Kam se vydat na výlet na Slovensko do hor? byli jsme v Bachledce, opravdu je tam krásně. https://www.daibau.sk/clanok/1252/chodnik_korunami_stromov_bachledka Máte nějaký typ ještě na takový výlet?
 4. Kam se vydat na výlet na Slovensko do hor? byli jsme v Bachledce, opravdu je tam krásně. https://www.daibau.sk/clanok/1252/chodnik_korunami_stromov_bachledka Máte nějaký typ ještě na takový výlet?
 5. Earlier
 6. Doporučuji vám navštívit Fethiye, má krásné pláže a historické památky
 7. Kde je silné místo na Moravě? Hana
 8. Macocha a Hranická propast jsou úžasné přírodní divy na Moravě. Hranická propast je nejhlubší ve střední Evropě (473,5 m, září 2016), zatopená jezírkem s jedinečnými gejzírovými krápníky. Macocha je impozantní propast obklopená skalními stěnami. Oba útvary připomínají sílu a krásu přírody, lákají milovníky geologie a přírodních krás.
 9. To je skvělý nápad! To můžu, ale chci si ujasnit, jestli používáte letištní kyvadlovou dopravu? Atob Transfer
 10. Bez předvánočního stresu,vaření, pečení a lítání kolem rodiny. Prostě v klidu a pohodě. Přidá se nějaká aktivní seniorka na plážovou relaxaci třeba v Thajsku ? Zhruba od poloviny prosince 2023 do poloviny ledna 2024. Angličtina vítána.
 11. Ahojky,jsme dva kamarádi a rádi bychom letěli začátkem října za teplem k moři (volno máme od 29.9.do 8.10.) Nepřidali by se k nám dvě fajn slečny nebo paní?
 12. Hezký den, hledám spolucestující do Egyptské Hurghady. Hotel Sunrise Holidays, termín 4.11. - 18.11. - odlet z Prahy. (Lucie 36) lucyz@seznam.cz
 13. SOS... Hezký den, hledám spolucestující do Egyptské Hurghady. Termín 4.11. - 17.11., hotel Sunrise Holidays resort. Odlet z Prahy. Kamarádka bohužel nemůže odletět. (Lucka 36) lucyz@seznam.cz
 14. Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete peníze na expanzi nebo založení vlastního podnikání? Získejte půjčku od jedné z předních britských úvěrových společností. Můžete se přihlásit přes whatsapp: +14092051142 nebo e-mail: larryfox2017@hotmail.com
 15. Hezký den, hledám spolucestující do Egyptské Hurghady. Termín 4.11. - 17.11. hotel Sunrise Holidays, odlet z Prahy. Lucka
 16. Společně k moři, na 8 dní, září, odlet z Brna
 17. Hledám spolucestující 55+ na dovolenou na Sicílii 12.-19.9.23. Nejlépe ZL kraj. Mirka
 18. Začátkem září, jedu autem do Chorvatska, nabízím volné místo ženě, nejlépe Jihomoravský kraj, Martin
 19. Ahoj, sháním parťačku (27 - 35) na dovolenou buď týdenní Turecko/4denní Řecko (nejlépe přes víkend). Termín od poloviny září, odlet z Ostravy. Destinace už mám víceméně vybrané, ale určitě je možnost se domluvit. Jde mi vyloženě o válečku a pohodu mimo pracovní shon.
 20. Dobrý den, byl někdo na silvestra v Egyptě? Byl ohňostroj nebo jen program v angličtině od animátorů? Děkuji Ivana
 21. Ahoj. Hledám spolucestujiciho(spolucestujici) Nechci priplacet za lůžko. Tak hledám touto cestou. Začátkem října na 14 dní, dle nabídky. Turecko, přes nemecke či rakouske kanceláře.Odlet bývá z Vídně nebo Mnichova. Z Prahy to bývá nejdrazsi. Hotel 5* s All in je zhruba za 500 ecek(12 500 kacek) Program můžeme mít společný či jízdy po svém. Napiš na mail: Vendysco@seznam.cz. Budu se těšit, na případného spolucestujiciho( spolucestujici) Vincent.
 22. Ahoj, máte někdo prosím zkušenost s platbou kartou https://skippay.cz/karta v zahraničí nebo výběrem z bankomatů? Zda vše proběhlo v pohodě a zdarma jak trvrdí? Děkuji
 23. Dobrý den.Mohu se zeptat odkud jste? Jana z Plzně
 24. Hledám spolucestující/ho do Marsa Alam, pohoda,šnorchlování, v září nebo listopadu.
 25. Jana z Plzně 71let.Ráda bych letos v září k moři Turecko,Řecko,Itálie.Je možná dohoda.Hledám paní 70+ z Plzeňska jako spolucestující.Setkání předem nutné.Napište na mail janarupertova@seznam.cz
 26. vezme nás někdo na dovolenou ? mně je 41, synovi bude 9, více info soukromě . Vendula
 1. Načíst další aktivity

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...