Přejít na obsah

Turistika a výlety v zahraničí

Turistika a výlety v zahraničí (nejen) u moře. Máte zajímavý turistický cíl mimo ČR? Doporučte ho ostatním turistům.


 • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

  Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

 • Nejnovější příspěvky

  • Podívejte se na stroj pro vypalování obrázků: https://youtu.be/LQBexTG_tD4.
  • Hledám partacku do Egypta, smysl pro humor sebou. Majkl 52/177/79 
  • Služby nabízené hotelem v době naší návštěvy (datum příletu 27. 8. 2021) rozhodně neodpovídali hotelu 5*. Ubytování   Pokoje velké a prostorné, čisté, ale 5 * hotelu je v koupelně pouze malé mýdlo a toaletní papír. Dávkovač sprchového gelu nefungoval. Set na vaření kávy má ve své výbavě pouze měkké plastové kelímky. Strava a stravování   Výběr jídla byl velmi omezený, ale pokud je jídlo chutné, nevadí nám to. Celý jídelní pult s jídlem obsluhovali pouze dva kuchaři. Jeden vydával jídlo a druhý doplňoval. Tvořila se velká a zbytečná fronta. Nápoje v jídelně byly podávány v malých plastových kelímcích, v době naší návštěvy nebylo bílé víno, ale ani tonic. Mícháné drinky nečekejte. Příbory nebalené, volně položené na stolech. Vybavení, služby a personál hotelu  Hotel má sice několik pěkných bazénů, ale vířivky, které jsou zde nafoceny nikdo nepouští. Žádné klouzačky nebo jiné vyžití pro děti. WIFI na recepci funguje velmi omezeně, cca 2 metry od recepčního. Pláž a moře   Laguna rozhodně nenabízí pestrobarevný podmořský život. Všechny korály jsou zdevastovány, ryb je zde minimum. Pro děti je však dobrý a pozvolný vstup do moře.  Okolí hotelu   Přímo v okolí hotelu není nic než poušť, to by nám nevadilo, kdyby bylo OK to ostatní. Celkový dojem   Hotel rozhodně nesplňuje svou nabídkou služeb 5*. Byli jsme i ve 3* MOONu a nabízel lepší služby než nám byly poskytnuty zde. Po těžkém dohadování s delegátem se nám po 3 dnech podařilo hotel opustit. Přestěhovali jsme se sice do hotelu nižší kategorie, ale jeho služby byly rozhodně lepší.
 • Kde se právě diskutuje?

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...