Přejít na obsah

Uživatelé online


 • Příspěvky

  • Možná se s tímto potýká někdo také, ale ségra teď dlouho řešila, že nedostala Lex Voucher, ale TravelSafe. Nakonec ji pomohlo toto https://www.legans.cz/cs/voucher, tak snad to někomu pomůže. Tito právnici byly v České televizi a na iRozhlasu a proti těmto nekalým praktikám cestovek bojují. Posouzení případu dělají zdarma.
  • Poptávám spolucestující na týdenní dovolenou na Istrii v srpnu.  49 let, středoškolačka, Olomouc.  
  • Ahoj, máme předběžně zamluvenou plachetnici (4 dvoulůžkové kajuty) na Sicílii a rádi bychom s ní vypluli 17.-24.7.2021 na Liparské ostrovy. Sháníme pohodovou posádku, která by se ráda do této oblasti plné sopek podívala (jinak než lodí to sem nelze). Cena cca 250-300 euro/osoba na týden za loď. Z Norimberka jsou nyní letenky za cca 900 Kč. Pak už se zbývá domluvit jen na jídle, jiné náklady nás nečekají :-) Chce se někdo přidat? Volejte, pište na telefon 737 243 744 nebo email andreaserclova@atlas.cz
  • Ahoj lidičky, jelikož momentálně pracuji na (univerzitním) tématu o současném cestování (a Irsku), ráda bych vás požádala o pomoc s vyplněním krátkého anonymního dotazníčku, který najdete zde: https://forms.gle/WkFgWAqciynXwrGo8. Moc by mi to pomohlo v další práci! Děkuji a mějte hezký den :) Pokud se sem můj příspěvek nehodí, prosím odstraňte a omlouvám se 
  • Ahoj, sehnal jsi někoho? Nemáš zájem letět v srpnu? Termínově 20.8.-29.8. Jsem 32 letá "holka" (pocitově 23 😄), mám sice dítě, ale společně už jsme na dovolené byli a tentokrát chci letět sama a odpočívat/bavit se. S kamarádkami je těžká domluva. Jsem z okolí Ostravy a lidi s negativní náladou taky ráda obcházím obloukem 🙂   Díky za jakoukoliv odpověď V.
 • Aktuální témata

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...