Přejít na obsah

JanaStana

Turisté
 • Počet příspěvků

  1
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Jsme ve stejné situaci. Zájezd zakoupen 31.10.2019 a zaplacena záloha se stornem 99,- Kč osoba. Odlet 11.8. na Zakynthos pro celkem 4 osoby a zrušení jsem žádala v předstihu více, než 120 dní do odletu.. Dostala jsem naprosto stejný mail jako Vy. Celková cena zájezdu cca 89 tis plus pojištění. Na základě mého požadavku na zrušení jsem požadovala výpočet stornopoplatku - napsali mi, že chtějí 79 tis !!!!!!!! Zvažuji trestní oznámení z důvodu porušení několika paragrafů občanského zákoníku, pokus o bezdůvodné obohacení, klamavou reklamu a vydírání. Píši to sem proto, aby co nejvíce lidí vědělo o

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...