Přejít na obsah

Teniskap

Turisté
 • Počet příspěvků

  1
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Dobrý den, mám stejnou zkušenost od CA zájezdy.cz. 3/2020 mi napsali CK České kormidlo, že mi zájezd zdarma stornují a zaplacenou zálohu převedou na voucher, který bude platit 18 měsíců. . Voucher sice vyčíslili, ale na jinou částku než jsem zatím zaplatila na záloze- cca o 16 tis. Kč větší. Rozdíl prý si mám řešit s CA Zájezdy.cz. Nyní Zájezdy.cz chtějí po mě doplatit tu částku cca 16 tis. Kč. k datu druhé splátky 23.4.2020. Taky se jim nelíbilo, že stornují zájezd přímo s CK České kormidlo a ne přes ně. Zájezd je na červenec do Itálie. Nechápu že chtějí něco doplatit, když zájezd byl storno

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...