Přejít na obsah

Jarda12

Turisté
 • Počet příspěvků

  2
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Zdravím, jmenuji se Jarda, je mi 23 let, bydlím v Praze a hledám zde parťačku max cca do 30 let, která by se mnou chtěla cestovat a poznávat nové místa po Evropě i ČR, případně klidně přírodu.... Nebráním se klidně bližšímu seznámení a také větší zábavě..Pracuji, studuji VŠ a zajímá mě poznávání nových míst. Můžeš se klidně ozvat na tel. 730 651 235 (ne prosím SMS, ale jen whatsup - ať vidím, s kým si píši, nebo pokud SMS, tak se zeptam treba stejne na messenger atd. ) a nebo na email: jasevcik1@seznam.cz . Rád si pokecám a seznámím 😀 napiš 😀....
 2. Zdravím, hledám zde parťačku na pohodovou (spíše nenáročnou) týdenní dovolenou u moře v Chorvatsku kdykoli v létě - na domluvě (destinace na domluvě - stejně tak jestli vlak či autobus). Jmenuji se Jarda, jsem z Prahy a je mi 22 let - miluju dovolenou u moře a nemám letos s kým vycestovat. Jsem komunikativní a otevřený zábavě (pracujicí, studující VŠ). Našel bych zde někoho podobného cca do 30 let věku. Krom relaxu u moře a na pláži se rád kdykoli pobavím např. v restauraci či na disku, tj. nebráním se klidně případně i bližšímu seznámení (prozatím kamarádskému). Zájemce prosím jen o jediny: i

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...