Přejít na obsah

Vojtěška

Turisté
 • Počet příspěvků

  1
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Hotel v centru lázní na kolonádě nabízí kromě kvalitního ubytování také léčebné procedury. Personál od recepce přes lázeňskou a lékařskou péči je velmi vstřícný. Denní úklid pokojů je samozřejmostí, stejně jako dodržování hygienických proticovidovych opatření. Lze se ubytovat buď pouze se snídaní, s plnou penzí nebo polopenzí, jídlo je z kvalitních surovin, s možností dochucení. Denně dostatek čerstvého ovoce a zeleniny. Vše se podává formou švédských stolů, které jsou průběžně doplňovány. K dispozici je čajovna, kde si hosté mohou připravit čaj při výběru z několika druhů. Pokoje

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...