Přejít na obsah

magdatumovaa

Turisté
 • Počet příspěvků

  1
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Zdravím! S manželem a dětma chceme vyrazit do Egypta. Dost nás zaujal tento hotel. Jsou tam klouzačky pro děti, takže za nás supr. Co nás ale zajímá je, jestli je výhodnější tam jíst a nebo si raději vzít něco sebou a nakupovat různě v marketech. Docela se děsíme nějakých střevních problémů a co jsem se dočetla, tak v Egyptě je to naprosto normální. Taky se chci zeptat, na co si určitě dávat pozor, jak moc se tam krade a nebo něco poblíž, co stojí za navštívení blízko našeho hotelu :) předem děkuji za veškeré info nebo i doporučení jinačího hotelu vhodného pro děti.

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...