Přejít na obsah

Lenka6

Turisté
 • Počet příspěvků

  2
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Ahojky, mám dovolenou od 6.6.-19.6. takže někdy v tomhle termínu. 🙂 A radši bych asi ten Egypt. Já nemám ani peobkemv Egyptě s jídlem mají tam toho dost na výběr. 🙂 A když píšeš o tom Bulharsku, tak v Bulharsku jsem se ani zatím na žádný hotel nedívala. Ty ses tam už koukala na nějaké hotely mezi kterýma by ses rozhodovala? 🙂
 2. Ahoj, hledám tady parťačku, kamarádku na dovolenou k moři. 🙂Kde? Nejradši kdyby Egypt, Tunisko, Bulharsko, ale více se přikláním k Egyptu. Nejlépe kdyby ti bylo mezi 24-30 lety, aby jsme si rozuměli a užili společnou dovolenou, mě je 27 let. kde by člověk nemusel být sám - to je totiž takové smutné sedět u stolu sama, chodit po areálu sama a trávit ten čas osamotě to si pak člověk tu dovolenou vůbec neužije. 😞 Kdy? Můžu v termínu od 6.6.-19.6.2022 nejlépe na 7-9 dní. Jsem kousek od Ostravy a nejlepší by bylo kdyby jsi byla taky z tohohle okolí aby jsme se mohli vidět a poznat. A pr

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...