Přejít na obsah

mohamedamon

Turisté
 • Počet příspěvků

  1
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Potápění v Hurghadě je jednou z nejlepších potápěčských destinací na světě. Důvodů je celá řada, včetně dostupnosti potápěčských kurzů a výletů a také samotné kvality potápění. Potápění v Hurghadě je skvělým zážitkem pro začátečníky i profesionály. Voda je teplá a mořský život je rozmanitý, s velkým množstvím želv a barevných ryb. Potápění v Hurghadě je oblíbenou aktivitou turistů. Voda je teplá a korálové útesy jsou nádherné. Potápěči mohou prozkoumat potopené lodě a pozorovat, jak kolem plavou delfíni. <a href="https://www.vyletyhurghada.com/potapeni-diving/">Potápění v Hurg

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...