Přejít na obsah

Saolin

Turisté
 • Počet příspěvků

  1
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Dobrý den, hledám spolucestovatelku na pobyt v Thajsku na ostrově Samui, na jeden až dva měsíce, na vlastní pěst. Ubytování mám zajištěné, termín vyberu podle cen letenek, počasí a domluvy. Cena ubytování je cca 5 tis Kč za jednoho, ubytovaní asi 200m od moře. Jsem senior z Brna, Jjezdím na Samui už několik let. Bungalow má kuchyňku, nakupuji v Tesco a vařím nebo chodím do restaurací. Jídlo levné, kolem 50 Kč. Je možné cestovat i letecky do Malajsie, Indonésie nebo na Bali. Zkušenosti mám, podrobnosti sdělím na mail. Jiří

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...