Přejít na obsah

Tereza Svobodová

Turisté
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Návštěvy profilu

974 zobrazení profilu
 1. Pivo nesmí chybět ? krása, taky jsme tam byli, akorát v létě ?
 2. O té jsem vůbec nevěděla, výhled je krásný, tam musíme vyrazit! ?
 3. Páni, to vypadá skvěle! Děkuji za tip, přidáme si Bojnice na seznam, kam brzy vyrazit. ?
 4. Koupaliště v Ostrově mám nejradši! Když vychytáte dobrý čas, tak tam ani není moc lidí, v areálu jsou sprchy, záchody, občerstvení, dětský bázén a velký bazén s tobogánem. Je tam i dost velká travnatá plocha, kde si můžete lehnout. Vstupné je na celý den 50 Kč. Už jste tam byli? ?
 5. Ahoj, výleťáci! ? Teď jsem se vrátila z Brna a byla jsem tam ubytovaná ve Veletrzni Boutique Apartments. Byla jsem z toho tak nadšená, že se s Vámi musím podělit! ? Je to jedno z nejlevnějších ubytování tam, kousíček od úplného centra (do 10 min tramvají) a bylo to nádherně zařízené, čisté, příjemná paní majitelka a nic mi tam nechybělo. Když budete mít tipy na další takhle skvělý ubytování za výbornou cenu, dejte vědět. Mějte se pěkně, Terka Ještě pár fotek ? Houpačka v pokoji byla skvělá!
 6. Pojďte sdílet tipy, kam za hrady a zámky kolem Prahy! ?
 7. Byl jste někdo na Brázdě? Stojí to za to? :)

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...