Přejít na obsah

Majap_

Turisté
 • Počet příspěvků

  1
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Příspěvky od uživatele Majap_

 1. Ahoj hledám někoho, kdo by se mnou letěl do Hurghady, okolo 22.4 - 30.4 cca.
  Můžeme se setkat a poznat se před odletem. 
  Nehledám žádnou lásku nebo tak, pouze někoho, kdo se mnou poletí, abych neletěla sama a měli jsme levnější dovolenou a sdílet zážitky z dovolené.
  Mezi datumy, které jsem zde vypsala mi bude 19, takže bych ráda letěla s někým, kdo by byl trochu starší, ale samozřejmě abychom od sebe nebyli o 20 let.
  Mezi mé zájmy patří fitness, které je i v tomto hotelu, má představa je ranní fitko, bazén, pláž a odpočinková dovolená.
  Budu ráda, když se někdo ozve! Zde je hotel

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...