Přejít na obsah

Iveta

Turisté
 • Počet příspěvků

  2
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Ahoj Majko, platí stále to Portugalsko? Napsala jsem odpověď do tvé schránky a přidala můj cestovatelský email. Ivča Ahoj Hano, díky moc za nabídku na Mallorku. Škoda, že mám v tom termínu zrovna zaplacenou poznávačku, jinak bych se okamžitě přidala. Poslala jsem ti do schránky zprávu s mým cestovatelským emailem. Třeba se domluvíme na další cestě...Ivča
 2. Ahoj, hledám spolucestující k moři (přibl. 50-57let). Řecké ostrovy, Portugalsko a jiné destinace. Miluji moře, turistiku, poznávání, relax i zábavu. Možnost setkání před cestou je samozřejmostí. Jsem jako ryba ve vodě, takže můžeme mít každá i vlastní program. Ivča

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

 • info@planetacestovani.cz.cz
 • ×
  ×
  • Vytvořit...