Přejít na obsah
Michal K.

K moři s dětmi vlakem

Doporučené příspěvky

Přeji hezký den, potřebovala bych poradit. Jel někdo s dětmi k moři vlakem? Chceme to brát jako "cesta je cíl". Nemůžeme letět kvůli nemoci syna, autem se mi se 3 dětmi nechce - vlak mi přijde nejvíce svobodný. Máte někdo zkušenosti? Děkuji za jakékoliv informace.
 

Odkaz na příspěvek

Ano, jeli jsme s dětmi do Chorvatska vlakem... jako nejvíc svobodné cestování mi to vůbec nepřišlo... spíš naopak, člověk je omezený jak ostatními cestujícími, tak časy odjezdů a tahání se s bágly a dětmi.

Autem je to lepší... můžete si zastavit, kdy chcete a kde chcete, cestu přizpůsobit dětem, okolí a jedete si jen podle svých potřeb... zastávky třeba co hodinu s možností procházky, zastavení u cesty na hřišti, u vody a podobně... včetně kafe a občerstvení.

Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • info@planetacestovani.cz.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...