Přejít na obsah
Veronika L.

Kam na výlet s Multivanem a dítětem?

Doporučené příspěvky

Ahoj, chtěli bychom jet na začátku května na 10 dní na dovolenou s ročním synem. Jezdíme a spíme v našem Multivanu a přemýšlíme, kam se vydat. Rádi bychom někam do hor.

Naše představa je ta, že bychom dojeli na nějaké hezké místo, tam dát někde kemping (někde v přírodě, ideálně ne v kempu) a pořádali jednodenní výlety do okolí.

Přemýšlíme o Bosně, Chorvatsku, Ukrajině Rakousku. Zajímají mě Vaše tipy na hezká místa v horách, kam se dá dojet autem, kempit a pořádat výlety. Díky moc za inspiraci.

Odkaz na příspěvek

Hory na Ukrajině na Zakarpatske jsou bozi, polonina Borzava nebo polonina Krasna. Bosenske hory jsou docela drsné, ale nádherné, vystup Maglic je super ale i pod Maglicem jsou pěkné tury. Černá Hora Durmitor rozhodne stoji za to, Slovinsko Triglavsky národní park.

Rumunsko. Kromě Retezatu a Fagaraše (to jsou ostřejší hory na vícedenní treky) kamkoliv. My letos po 20., z toho potřetí autem s mládětem.

Pozor na Chorvatsko a kempování mimo kemp. Mají to pod vysokými pokutami a dost to hlídají.

Bosna je nádherná, Černá Hora taky, Albánie ještě víc, Rumunsko taky parádní... zajímavých míst znám na několik dovolených dopředu... ale netuším, co přesně si představujete pod pojmem celodenní výlet... to se přece dá provozovat kdekoliv, dojet na zajímavé místo, přespat tam, druhý den se tam porozhlédnout kolem dokola, pěšky, autem, vyjet si třeba někam lanovkou a podobně...

Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • info@planetacestovani.cz.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...