Přejít na obsah
Veronika L.

Obří akvárium (Hradec Králové) – Recenze a zkušenosti

Doporučené příspěvky

Dobrý den, snad nebude vadit dotaz. Jedeme dneska autem se synem do Prahy z Moravy. Chtěla bych ho vzít do Obřího akvária v Hradci. Četla jsem recenze, že je to nic moc, ale miluje rybičky, tudíž pojedeme.

Nicméně, nevíte náhodou jaká je uvnitř teplota? Abych věděla jak malého obléknout. Podle mě tam bude teploučko, ale... ? Předem moc děkuji

Odkaz na příspěvek

Zkušenosti a recenze, které jsem dohledal napříč internetem:

Byli jsme minuly týden. Je tam dost teplo, ale hned na začátku prohlídky jsou stojany na odložení oblečení. My jsme tam byli, když měl malý 4 roky a moc se mu tam líbilo. Ženám se líbili Motýli a potom rozměr aquarium a jak zkresluje sklo. Muži obdivovali jak to vyrobili a jak sklo zkresluje.

Tak jsme tam byli a za sebe musím říct, že syn 4 roky byl naprosto unesený. Je pravda že je to rybičkami ?takže nadšení a my tam strávili přes hodinu. Ale opravdu je to jen to akvárium, které stojí za to. My toho nelitovali. A hned vedle je škola, kde mají opičky, křečky, hady, želvy a spoustu těchto malých živočichů, taky doporučujeme.

Je tam dost teplo a vlhko. Je to opravdu malé a to přírodovědné centrum vedle je možná i zajímavější a určitě levnější.

Byli jsme tam před pár lety, ale snad se nic nezměnilo... je tam opravdu příjemné teplo ? Akvárium není velké, ale jestli chlapeček má rád rybičky, tak věřím, že se mu tam bude líbit ? Hezky si užijte výlet ?

Pokud jste nebyli hodně doporučuji Haus des meeres ve Vídni - skvělý! 11 pater akvárií - lepší mořský svět jsem nikde neviděl ? oproti Praze nesrovnatelné (ta nás zklamala velice)

Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • info@planetacestovani.cz.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...