Přejít na obsah
Veronika L.

OTTO – Recenze a zkušenosti

Doporučené příspěvky

Zdravím, chci se zeptat.
S přítelem na konci tohoto měsíce máme odjet do NL. Měli jsme domluvenou práci, přes AG, která se najednou nevyjadřuje nazpět, a nechci jet pracovat přes někoho, kdo mě nechá na pospas daleko od domova.
Sháním tudíž práci pro pár i s ubytováním. Oba Máme aktivní jazyky-PL, EN. Rady, tipy na agentury? Po vlastní zkušenosti ne OTTO, na kterou zde čtu překvapivě dobré recenze. Nebo pokud máte kontakt na mimo agenturní zaměstnání, byla bych vděčna za každou recenzi.
Díky

Odkaz na příspěvek

Zdravím,
Chceme teď s kamarády (cca 3) vyjet do konce března za prací do Holandska, tak jsem se chtěl informovat jestli třeba někdo neví o nějaké práci za normálních podmínek a slušný peníz nebo odkaz na nějakou v pohodě agenturu. Kluci to chtějí řešit přes OTTO, ale slyšel sem že tahle agentura je strašná , alespoň podle recenzí co jsem četl. Tak jestli by si třeba někdo našel chvilku a hodil nějaký tip, tak by to fest pomohlo. Díky ?
PS: Hledáme práci kolem nějakého většího města ať jsme trošku i v civilizaci

Odkaz na příspěvek

Stačí se projít centrem Amsterdamu a zeptat se na práci osobně všude kde mají vyvěšený lístek na dveřích, pokud máte vyřízené SOFI tak vás vezmou, spíš bych řešila ubytování.

No pokud nemáte BSN, nemáte zajištěné své bydlení a podobné věci, musíte vzít za vděk agenturám jako je OTTO. OTTO za Vás vyřídí BSN, zdravotní pojištění a poskytne Vám ubytování. Každý by chtěl velké město, dobře placenou práci, ale už málo kdo napíše co umí, zda ovládá i jiné jazyky kromě rodného a polštiny. Těch agentur je mraky, ale u každé se najde nějaké ale...

Matchpoint bannen. V případě malých nákladů jízdenka autobusem Flixbusem do Brugges. Práce okolo Breskens, Cadzand Bad. Napište jim, solidní agentura i podmínky, všechno ok. Bydlení ok a v centru za 10 e na noc. Když tak přidám výplatnici jestli budete potřebovat něco ověřit, ale za rok, kdy jsem tam byl březen- listopad mi přeplatili 1000 euro na daních jestli jste v kategorii 1.

Odkaz na příspěvek

Jeli jsme svým autem do Holandska s mojí přítelkyní pracovat přes agenturu OTTO.Měli jsme pracovat v Hilfigru přímo v městě Venlo i bydlet.Všechno bylo jinak takže jsme se včera rozhodli řešit vše na vlastni pěst. Teď jsme bez ubytování,bez práce a hledáme možnosti jak pracovat a bydlet v normálních podmínkách. Nevíte někdo o něčem ve Venlu a okolí? Díky předem za pomoc 

Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • info@planetacestovani.cz.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...