Přejít na obsah
Marcelus

Five ten Impact Pro nebo Freerider Pro

Doporučené příspěvky

Zdar lidi, zajímalo by mě, jestli se mu to jen zdá (dle fotek) a nebo, zda má impact model opravdu výrazně vyšší vzorek podrážky, než Freerider pro model... A pakliže, ano, poprosil bych někoho, kdo Impacty jezdí o info, jestli to není na úkor přilnavosti na pedálu... A poslední dotaz ohledně velikosti.., souhlasí ty velikosti tak nějak s obecným standardem, nebo bych měl oproti obvyklé (své) obuvi pořídit o číslo větší, nebo naopak menší? Za všechny dobré rady a postřehy předem díky

Odkaz na příspěvek

Mám impacty dvoje a jedny freeridy. Freeridy mají určitě ohebnější podrážku, dobře cítíš pedál. Na kratší vyjížďky jsou fakt super.

Impacty mají tu podrážku tvrdší nebo jsou méně ohebné. Mám Deity platformy a na těch ty impacty nic moc. Ale mám na druhým kole Sainty a na těch sedí jak přibité. Můj dojem z impcatu, ochrání perfektně nohu pokud jezdíš kamenité traily... Mám i kotníkové a ty jsou super.

Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • info@planetacestovani.cz.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...