Přejít na obsah
Evka

COVID-19 - zrušený let - Ryanair + EasyJet

Doporučené příspěvky

Ryanair nám v dubnu oznámil, že květnový let do Bari je zrušen. Dali nám vybrat mezi zrušením letu, kdy mají být peníze vráceny do 20 pracovních dní (není zřejmé, zda skutečně plná cena), a změnou zrušeného letu zdarma. My jsme využili přesun termínu na září. V závěru sdělení je, že "automatické proplacení zrušeného letu bude zadáno po 21 dnech", pokud nepožadujeme alternativní let nebo srovnatelné možnosti přepravy. Tomu někdo rozumíte? Že by vraceli peníze automaticky?

EasyJet také zrušil náš květnový let z Neapole a uvedl, že jakékoli změny jsou nyní bez poplatků, že si přes sekci Manage Booking můžeme zvolit nový termín našeho letu a za tuto změnu z května na říjen jsme doplatili za 2 letenky 7 EUR.

Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • info@planetacestovani.cz.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...