Přejít na obsah
Evka

Ryanair z letiště Praha do Říma/Ciampino

Doporučené příspěvky

3.7. jsme zkusili let s Ryanairem z pražského letiště Václava Havla do římského Ciampina. Odletová hala byla nádherně prázdná, všude k dispozici dezinfekce, všichni měli vzorně roušky a mohli si přečíst upozornění na zvýšení potřeby mýt si ruce vodou a mýdlem. K Ryanairu máme jedinou připomínku a to, že až večer před odletem poslal e-mail, že je potřeba mít sebou vyplněné potvrzení o bezinfekčnosti. Na formuláři není zcela jasný význam slova "resident", má to být příslušnost ČR a adresa, tj. naše adresa doma, resp. kde se budeme nacházet až po návratu domů (nejde o adresu v Itálii). Dané potvrzení se totiž vybírá až při odletu z Itálie.

Letadlo bylo max. ze 2/3 zaplněné a jen odchod na WC je třeba hlásit stevardovi/letušce, aby se netvořila fronta, jinak je celý průběh zcela standardní.

 

IMG-20200703-WA0053.jpg

20200703_085002.jpg

Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • info@planetacestovani.cz.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...