Přejít na obsah
Ondra

PSSZ Praha Trojská důchody - informace a má zkušenost

Doporučené příspěvky

Sídlo pražské správy sociálního zabezpečení se přemístilo ze Smíchova na Praze 5 do budovy v ulici Trojská na Praze 8 v Kobylisích. Pokud se sem vydáte řešit nějaké záležitosti kolem sociálního resp. důchodového zabezpečení (např. přehled o příjmech a výdajích OSVČ), tak jsou v zásadě tři možnosti dopravy.

Jak se na PSSZ dostat?

Tou první je vlastní doprava, automobil lze zaparkovat přímo před budovou na chodníku v ulici Trojská či za budovou. Hned před budovou PSSZ Trojská současně staví i tramvajová linka číslo 17 - zastávka Hercovka. Případně se sem jako já můžete vydat směrem z metra ze stanice Kobylisy. Už po výstupu z vagonu metra jsou všude ukazatele na PSSZ a navedou Vás k výlezu z metra, kde ihned uvidíte hlavní budovy PSSZ Trojská.

Územní pracoviště PSSZ Trojská

K budově jsou to přibližně 2 minuty pohodové chůze, po pravé straně uvidíte Salesiánské divadlo. Otevírací hodiny jsou uvedeny na obrázku po pravé straně. Vždy sem vyrážím na 07:50 abych přišel brzy na řadu. Pokaždé zde před otevřením vstupních dveří čeká tak 10-15 lidí z kterých jde většina na přepážky a jen přibližně 4 osoby jdou přímo na podatelnu, kam mířím také já.

Jaká oddělení a odbory jsou v budově?

Pokud půjdeme z prvního poschodí naleznete v budově Odbor sociálního pojištění OSVČ (1. poschodí), Odbor nemocenského pojištění a oddělení výplaty dávek (2. - 4. poschodí), Odbor lékařské posudkové služby, odbor nemocenského pojištění a oddělení aprobace nemocenského pojištění (5. poschodí), Ředitel PSSZ, sekretariát, oddělení vnitřní správy a oddělení správy systémového a aplikačního vybavení (6. poschodí), odbor výběru pojistného, oddělení vymáhání pojistného a oddělení účtárny pojistného (7. poschodí), odbor kontroly (8. poschodí).

Fotogalerie PSSZ Trojská

 

Budova-PSSZ-v-ulici-Trojská-1.jpg

Lidé-čekají-v-07-55-u-vstupu-do-budovy-ČSSZ.jpg

Otevírací-hodiny-PSSZ-Trojská.jpg

Podatelna-PSSZ-Trojská.jpg

Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • info@planetacestovani.cz.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...