Přejít na obsah
pani.Jana

hledám spolucestující

Doporučené příspěvky

Ahoj, hledám spolucestující. Jsem  57 let, nekuřačka. Hledám někoho na prodloužené víkendy, moře, lázně, výlety, posezení, pokec během celého roku.  Partner  jezdit nechce a mě se zase nechce samotné. Nejraději paní z Brna, abychom se poznaly.  Co se týká pobytu u vody, jsem nudistka, mokré plavky mě nelákají.

Odkaz na příspěvek

Hledám pohodového spolupachatele-spoluvýletníka spolucestovatele či ženu na trávení vánoc i Silvestra, vánoční prázdniny,prosinec 2021 nebo leden 2022
Já žena, věk kolem 40let,cestující,aktivní mám ráda pohyb i odpočinek…přírodu-výlety v ČR i teplo, sluníčko, pláže a moře užívat si pohody a krásy zemí celého světa

Odkaz na příspěvek
V 3. 12. 2021 at 10:10, slečna napsal:

Hledám pohodového spolupachatele-spoluvýletníka spolucestovatele či ženu na trávení vánoc i Silvestra, vánoční prázdniny,prosinec 2021 nebo leden 2022
Já žena, věk kolem 40let,cestující,aktivní mám ráda pohyb i odpočinek…přírodu-výlety v ČR i teplo, sluníčko, pláže a moře užívat si pohody a krásy zemí celého světa

Dobrý den, moc se předem omlouvám, asi nebudu to pravé ořechové co hledáte. Nejsem žádný sexuální loudil navíc v mém věku? Hledám příjemnou dámskou společnost na cestování k moři do exotiky, eurovíkendy, wellness. Fotku pošlu na vyžádání.

Odkaz na příspěvek

S manželem hledáme pár, se kterým bychom mohli jet na Silvestra na dovolenou do Alp. Chata, která nám byla nabídnuta, je poměrně velká a chceme si náklady rozdělit rovným dílem. V případě potřeby můžeme poskytnout další informace 🙂

Upraveno uživatelem RinaShreve
Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

• info@planetacestovani.cz.cz
    • Vytvořit...