Přejít na obsah
Jiří

Gemma Beach Resort, Marsa Alam

Doporučené příspěvky

Služby nabízené hotelem v době naší návštěvy (datum příletu 27. 8. 2021) rozhodně neodpovídali hotelu 5*.

Ubytování  

Pokoje velké a prostorné, čisté, ale 5 * hotelu je v koupelně pouze malé mýdlo a toaletní papír. Dávkovač sprchového gelu nefungoval. Set na vaření kávy má ve své výbavě pouze měkké plastové kelímky.

Strava a stravování  

Výběr jídla byl velmi omezený, ale pokud je jídlo chutné, nevadí nám to. Celý jídelní pult s jídlem obsluhovali pouze dva kuchaři. Jeden vydával jídlo a druhý doplňoval. Tvořila se velká a zbytečná fronta. Nápoje v jídelně byly podávány v malých plastových kelímcích, v době naší návštěvy nebylo bílé víno, ale ani tonic. Mícháné drinky nečekejte. Příbory nebalené, volně položené na stolech.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Hotel má sice několik pěkných bazénů, ale vířivky, které jsou zde nafoceny nikdo nepouští. Žádné klouzačky nebo jiné vyžití pro děti. WIFI na recepci funguje velmi omezeně, cca 2 metry od recepčního.

Pláž a moře  

Laguna rozhodně nenabízí pestrobarevný podmořský život. Všechny korály jsou zdevastovány, ryb je zde minimum. Pro děti je však dobrý a pozvolný vstup do moře. 

Okolí hotelu  

Přímo v okolí hotelu není nic než poušť, to by nám nevadilo, kdyby bylo OK to ostatní.

Celkový dojem  

Hotel rozhodně nesplňuje svou nabídkou služeb 5*. Byli jsme i ve 3* MOONu a nabízel lepší služby než nám byly poskytnuty zde. Po těžkém dohadování s delegátem se nám po 3 dnech podařilo hotel opustit. Přestěhovali jsme se sice do hotelu nižší kategorie, ale jeho služby byly rozhodně lepší.

Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • info@planetacestovani.cz.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...