Přejít na obsah
Veronika L.

Sunrise Diamond Beach Resort: Recenze hotelu

Doporučené příspěvky

Ahoj. Slíbila jsem napsat recenzi na výše zmiňovaný resort.Byli jsme v termínu 15.7-29.7.2019.Všem vřele doporučuji,byla to nejlepší dovolená v Egyptě.Ve všech směrech.My byli v Egyptě již po 8mé,několikrát v Marse,v Hurghádě i v Sharmu.

Pokaždé v jiném hotelu,nikdy jsme se nevraceli na stejné místo,i když se nám líbilo skoro všude.Tento hotel jsme navštívili již před dvěmá lety na podzim,líbilo se nám,proto jsme se letos rozhodli vrátit.Tak a konečně k tomu hotelu.Letěli jsme v 1:30,letadlo na čas,v Sharmu jsme byli okolo půl 6.Transfer do hotelu cca půl hodinky.Před hotelem již byly připravené mokré ručníky a welcome drink v lobby baru. Okamžitě se nás ujal personál,hned náramky,předali jsme vouchery, snídaně jsou zde od 7 mi hodin,takže jsme se šli nasnídat.Pak zpět do lobby,kde v 8:30 byla schůzka s delegátem.Předal běžné informace a nabídky výletů.Na recepci směnárna,ve vestibulu bankomat,lobby,vchod do hlavní restaurace,fitko, kadeřnictví,salon.

O půl 9té jsme dostaly karty od pokoje,ručníkové karty a zavedli nás na pokoj.My měli 1143,hned nahoře u restaurace a recepce.Výhled na moře samozřejmostí.okamžitě nám přivezli kufry.Celý resort je dobře situovaný,nikam není daleko. K moři se jde z kopečka,točitými chodníky. tudy se chodilo k bazénu a na pláž.Přestože jsme k bazénu došli až okolo 10. hodiny,nebyl problém najít volné lehátko a to ani na pláži. Pokud odjedete na výlet a ručníky vrátíte,i odpoledne najdete místo a to byl hotel plně obsazen.Pokud je tam ale necháte,neztratí se.U bazénu bar,od 10 ti hodin s milou obsluhou,žádné fronty,žádní otrávení číšníci.

Nesmírná ochota.Když vás na baru uvidí častěji,nosí drinky na lehátka,i když v těch vedrech jsme je litovali.Nikdy nikdo nenatáhl ruku pro bakšiš.Pláž krásná,čistá a udržovaná,boty do vody určitě ano,ze břehu jsou drobné útesy, kousek dál korály,ale plavčík z mola hlídá aby se neničily signálem píšťalkou.Molo na vodě,sestavené z padocků (či jak se to jmenuje),pár kroků na molo, barevné rybky hned od břehu,takže při chůzi je co pozorovat.Pokud tedy fouká,tak má člověk co dělat,aby udržel balanc.

Nedoporučuji pro staré lidi a malé děti,někdy to opravdu houpalo,že pohled na lidi byl jako na bandu opitých z mola už je cca 6 metrů hloubka, šnorchl neskutečný a to jsem si myslela,že na Marsu nic nemá.Nikdy červená vlajka,za 15 dní,asi 2 x oranžová.Hned vedle moře je Snack bar,je dostatečně velký,takže vždy si bylo kam sednout,pokud se člověk chtěl občerstvit,nebo dát si tam oběd.Jídlo vynikající-pizza,hamburgr,ovoce zelenina, nachos,závitky,ryba,hranolky...Opět všude milý a ochotný personál.Těsně nad snack barem toalety v absolutní čistotě,dokonce tam téměř celý den stál mladík v pozoru a stále šůroval.

Co se týče čistoty-pomalu by se tam dalo jíst i ze země,což ostatně všude.Pokoje čisté,denně úklid,vše fungovalo bez problémů-klíma,fén,trezor.Perfektní.V restauraci všude dostatek míst,obrovský výběr jídel,pití,no všeho,nikdy se nestalo,že by něco nebylo,neustále doplňoval.Dál se nebudu rozepisovat,to bych tu byla jestě zítra..žádné fronty na nic.před restaurací je venkovní restaurace se střechou,a když se vyšlo ven úplně,terasa,kde probíhaly animační programy,pódium,bar.Večer se dalo kde sedět,programy pěkné,pro děti minidisko, od 9 ti pro dospělé.Venku před hotelem je pak amfiteátr s barem.Programy zábavné.

V hotelu jsou ještě dvě ala carte, ale ty my jsme nevyužili,chutnalo nám v hlavní restauraci,ostatní chválil.Trochu bokem je relaxační bazén,16+,bar také,je tam ticho a bez dětí lehátek dostatek.nad relaxačním bazénem aquapark, menší,ale dcera 12 se tam vyřádila.Teď nad ním něco malinko rekonstruovali,ale nijak to pohyb tam neomezovalo.Animátoři neskutečný,nijak se nevnucovali k aktivitám,nás bavili,takže jsme byli rádi,že nám přišli říct kdy co je a kde.šipky,belly dance,strečing,jóga,volejbal,vodní pólo...pro nás best off animačka kazaška Madina Kussainova,ta byla skvělá,ale ostatně všichni.

Na pláži i u bazénů sprch dostatek,voda bez problémů.Všude neustále přísun balené vody,nešetřilo se,i na pokoj,my byli dvě,vody dával 4,ale člověk si kdekoliv řekl,dostal kolik chtěl .No,vidím,že jsem se rozepsala až až,pokud by někoho něco zajímalo,ráda odpovím.

P.S. Pokud budete chtít zprostředkovat výlety,určitě se obraťte na Ria Ria,výlety jsou levnější,než přes delegáty,je to Slovenka žijící v Sharmu a je úžasná,doporučuji na 100 %.Doufám,že tato má obsáhlá recenze bude někomu užitečná a prospěšná, budu za to ráda.Závěrem,abych potvrdila svou recenzi,za rok jedeme rozhodně znovu,protože se nám tu líbilo a už budeme jen srovnávat. Hezký den všem milovníkům Egypta a Sharmu.

Hotel je velký, pěkný a na první pohled udržovaný. Nicméně po bližším prohlédnutí to byla katastrofa. V bazénech odloupané kusy dlaždiček, takže několik škrábanců. To samé dlaždice po cestách, v hale i restauracích. Aquapark rezavý, některé části již upadnuté, u několika trubek špatně těsnily šrouby, takže to všude teklo okolo, v bazénu plachta, která byla již několikrát slepovaná. Na to, že se jedná o 5* hotel, tak celkem hrůza. Aquapark fungoval od 10 do 12 hodin, a poté od 15 do 17. Hlavní bazén byl psán fo 17, ale zavírali ho až když zapadalo sluníčko kolem 18 hodiny.

Pokoj

Do pasu jsme strčili 20$ a dostali jsme “nový” pokoj s krásným výhledem na hlavní bazén a moře. Výhled opravdu krásný. Pokoj prostorný na pohled moc pěkný, ale opět ulámané dlaždičky. Vypínač nebyl pořádně přidělaný, takže se hýbal, to samé držák na ručníky, špatně přidělaný, takže dát tam mokré ručníky jsme se docela báli, aby neupadl.

Na to, že je to 5* hotel, by takovýto pokoj již měl být standard, a ne to mít rozdělené na starší a nové pokoje podle toho jestli něco strčíte recepčnímu nebo ne. Úklid denně, ale opět jen na povrchu. Byl dostačující, ale v porovnání s jiným hotelem hrůza. Ručníky za celých 15 dní nevyměnil, i když jsme mu je nechali složené na zemi. Podotýkám, že bakšiš dostával, ale žádná velká snaha se nekonala. Vytřel koupelnu, ustrala postele, hotovo. Denně doplňoval lahve vody. Další nepříjemnost byla, že se nám z balkonu ztratil spodní díl plavek. Zda spadl dolů nebo co se stalo nevíme, plavky hledají, tak se uvidí.

Jídlo

Tak to bylo pro nás opravdu velké zklamání. Výběr velký, ale každý den to samé dokola, co bylo k obědu bylo i k večeři. Občas drobná zněna, ale jinak pořád dokola. Obsluha skvělá, jídlo horší. Maso tuhé a vysušené. Vyzkoušeli jsme a lá carte indickou, byla moc dobrá, ale s indickým jídlem to nemá nic společného. Vaří tam normálně Egypťané, kteří přes den připravují jídlo na pláži, kde je tacos, pizza, burgery, hranolky atd. Pizza výborná, burgery také nebyly špatné. Taková ta smažená klasika.

Další a lá carte byla orientální, tu jsme nezkusili. Další mají ještě a lá carte italskou, ale vzhledem k tomu, že hotel byl plně obsazený, a nebyli schopni to pokrýt, tak itálská nebyla k dispozici, ale udělali z ní restauraci jako hlavní, takže byly dvě. Jídlo totožné co v hlavní, ale menší výběr, jelikož se jednalo o menší prostory. Restaurace byla otevřená na večeři od 19 hodin, chodili jsme kolem osmé a šílené fronty, jelikož restaurace byla plná, takže čekačka ve frontě třeba i 10 minut. Mohlo se jít do té italské, ale malý výběr jak jsme již psala.

Obsluha na hotelu

Personál byl parádní, všichni moc milí a ochotní. Poté co jsme dali bakšiš, tak byli ještě ochotnější, ale ke všem se chovali skvěle, nezáleželo na bakšiši. Pití nosili až ke stolu.

Moře u hotelu

Ze začátku byl docela velký odliv, takže vstup jen přes molo. Potom v pohodě, ale jen na takové to cachtání. Plavání nebo potápění pouze přes molo, když byly vlny, tak to pěkně házelo, děti měly co dělat, aby se udržely. Jinak moře krásné a čisté. Podmořský život krásný.

Animační programy

Jedna velká katastrofa. Animátory nebylo skoro vidět. Byly jen šipky, aquagym (né denně), občas strečink, vodní pólo. Jednou byly olimpijské hry, ale absolutně nezorganizované. Večerní programy zaměřené hodně na ukrajinskou klientelu. V pondělí vyla comedy show, 3 scény kompletně v italštině, úterý fire show, to bylo pěkné. Potom byla miss - samé Ukrajiny. Music quiz opět 85% písniček ukrajinských. Jsou zde dva animační týmy, jeden pouze pro Italy a druhý pro zbytek, ale opět zaměřen hlavně na ukrajinské děti.

Ještě musím doplnit jaký byl stav toalet u bazénů: špinavé, smradlavé, stále bez toaletního papíru. Záchody nebyly čištené, jelikož byly stále ve stejném stavu, maximálně vytřená podlaha.

Klientela Arabové (těch méně), dost Čechů a Italů, ale hlavně Ukrajinci, s prominutím dobytci.

Pobyt pěkný, končí nám v pondělí 16.9., ale víme, že sem se určitě už nevrátíme.

Odkaz na příspěvek

Tento hotel je velmi skvělý, několikrát jsem tam byl s rodinou na dovolené. Moc se mi tam líbilo. Služby jsou velmi dobré a pokoje nejsou špatné. Jídlo v tomto hotelu je velmi dobré. Někdy jsem si objednával jídlo přímo na pokoj, když jsem hrál world-casino-cs.com. Byl jsem příliš líný jít ven, a navíc jsem si chtěl jen odpočinout.

Upraveno uživatelem Miroslav1276
Odkaz na příspěvek

Typ hotelu vhodného pro dovolenou závisí především na preferencích cestovatele, jeho rozpočtu a účelu cesty. Existují však některé typy hotelů, které jsou obecně považovány za vhodnější pro dovolenou.  Jedná se o hotely, které nabízejí širokou škálu vybavení a aktivit, jako jsou bazény, lázně, restaurace a rekreační zařízení, například golfová hřiště a tenisové kurty. Často se nacházejí na malebných místech, jako jsou pláže nebo hory, a jsou navrženy tak, aby hostům poskytly kompletní dovolenkový zážitek. Často se také jedná o menší, odlehlejší hotely, které nabízejí individuální služby a jedinečnou výzdobu. Myslím, že ty druhé se mi líbí víc. Takže za týden nebo dva si vezmu dovolenou od většiny most bet , a odletím s přítelkyní na Kypr.

Upraveno uživatelem BenjaminButl
Odkaz na příspěvek

Mám skvělou hru, kterou vám chci představit, to jest online kasino, které vás uchvátí se zvyšující se obtížností na každé úrovni. Pokud jste dobrodružné povahy, tato hra vás určitě zaujme. Recenze online kasin vám poskytnou více vzrušení než jiné dobrodružné hry. Stačí se podívat na tento https://online-casinocz.com/casino-vklad-sms/ Tento obsah vám umožní vychutnat si váš oblíbený hazardní sms software. Tato kategorie s vámi bude sdílet různé typy rulety, blackjacku a baccaratu, které můžete hrát s živým krupiérem.

Upraveno uživatelem Rubikaa
Odkaz na příspěvek

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Reagovat na příspěvek...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku

O nás

Staň se turistou a sdílej své zážitky s ostatními! Komunitní projekt PlanetaCestování.cz je určen všem milovníkům nejen turistiky, ale obecně všem kdo rádi objevují a poznávají nová místa nejen v České republice.

Co zde najdete?

Především tipy, kam se vydat na výlety. Ať už jde o hrady, zámky či zříceniny... turistické trasy a netradiční místa, která zatím zná jen pár vyvolených. Komunita přidává nejen popisy míst, ale především osobní zkušenosti.

Jak se mohu připojit?

Patříte mezi vášnivé turisty či jen občasné víkendové výletníky? V obou případech se můžete během pár vteřin registrovat a přidávat své postřehy ze všech Čech, Moravy i Slezska. Každý je zde vítán!

Potřebujete poradit?

Pokud máte problém či dotaz napište na:

  • info@planetacestovani.cz.cz
  • ×
    ×
    • Vytvořit...